Teleglitch: Die More Edition zdarma na GOG

Na GOG je po další dva dny k mání postarší indie střílečka Teleglitch: Die More Edition. Máte-li náladu na hororovou, ultraobtížnou a shora viděnou řežbu viděnou skrze minimalismus pixelu, neváhejte.

Teleglitch: Die More Edition zdarma na GOG

A nenechte se zmást zdánlivou hrubostí grafiky, vizuálních efektů je v pohybu více než dost, a pochvalu si zaslouží i zvuková stránka, která je nebývale úderná. Brokovnici ty do všech stran explodující broky skutečně věříte. A za co že budete bojovat tentokrát? Je to takový mišmaš Doomu a System Shocku, korporace, vzdálené planety, pokusy s teleporty a oživováním mrtvých, šílená počítačová AI a podobné srandičky. Ale je to vlastně jedno, hlavně, že cáry masa létají!

Přes 20 druhů nepřátel, 40 typů zbraní, 10 úrovní a 1 titutorial, který je stejně otravný, jako všechny existující herní tutoriály. Hry by neměly obsahovat tutoriály, tečka.

Na GOG je hra nově, ovšem na Steamu si od svého uvedení v roce 2013 vysloužila hodnocení very positive. Verze "Die More Edition" je oproti verzi původní drobně vylepšená o bonusové úrovně a nové zbraně, balíček také obsahuje DLC Teleglitch: Guns and Tune, které hru doplní o další zbraně, a jehož součástí je sólo soundtrack.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 138 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »