Tribe Nation, připravovaná novinka od tvůrce dungeonu Brány Skeldalu

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Jindřich Skeldal, spisovatel, herní vývojář a autor Bran Skeldalu, aktuálně kutí strategii Tribe Nation, ve které se vydáte do období 58-50 př. n. l.. a coby náčelník keltského kmene postavíte římským vojskům.

Tribe Nation, připravovaná novinka od tvůrce dungeonu Brány Skeldalu

Pohled na hexovou hrací plochu by mohl evokovat tahovku, ale není tomu tak, boje probíhají v reálném čase, a to na procedurálně generovaných mapách. To by, spolu s dalšími rogue-like prvky, mohlo garantovat slušnou znovuhratelnost. Bitvy jsou sympaticky instantní, nezaberou více než deset minut, a jelikož autor sám uvádí inspiraci tituly jako FTL a Command and Conquer: Rivals, je asi zjevné, na jaký typ hratelnosti a na jaké publikum Tribe Nation míří.

Kromě boje samotného budou základními herními mechanismy Tribe Nation: obchod, správa omezených zdrojů a crafting výbavy pro jednotky. Bitvy budou komplikovány nečekanými událostmi, a také variabilním terénem. Bonbónkem jsou pak příběhové události ve formě doprovodných textů.

Strategie Tribe Nation by měla vyjít na přelomu 2024 / 2025, na Steamu si jí už teď můžete přidat na wishlist. Já to udělal, protože to vypadá jako docela chutná jednohubka! :)

Další informace o Tribe Nation by snad měly být vbrzku dostupné na oficiálním webu randomworldsgames.com, kde bohužel v tuto chvíli visí jen prázdná WordPress šablona, doména dokonce nemá ani SSL certifikát. Ostudné, ale kdo jsem já, abych někomu radil ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Tribe Nation, připravovaná novinka od tvůrce dungeonu Brány Skeldalu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle