Tropico 5 zdarma na EPICu

Lid vás miluje, El Comandante! A vložil svou budoucnost do vašich (všeho)schopných rukou! Tedy navlékněte vojenskou uniformu na šortky zn. Adidas, zapalte doutník, prohrábněte vous a pusťte se do budování zítřků tak světlých, že je proti nim výbuch atomové pumy pouhým zamžikáním plamenu svíčky v temnotě sklepního vězení.

Tropico 5 zdarma na EPICu

V EPIC Store, který zdá se nakonec vezmu na milost, jelikož jejich rozdávačky jsou natolik atraktivní, že morální hledisko musí jít stranou (taková jsem dě*vka prodejná), je po 24 hodin volně k mání pátý díl zavedené budovatelské série Tropico. Tropico 5 je hra stará pouhých šest let, neurazí tedy ani surfery na cutting-edge vlně, a pro nás retronauty jde v podstatě o horkou novinku.

Dobrá zpráva je, že první díl budování tropického ráje vyšel už roku 2001, a téměř tak splňuje i mé přísné nároky na retro titul. Nechce-li se vám tedy zaplétat s EPICem a chcete-li zůstat neposkvrněni moderními hrami, můžete jedničku koupit na GOG v rámci balíčku Tropico Reloaded, který je v tuto chvíli dokonce v akci za směšných 1,29 eur. Své prosperující banánové republice pak budete vládnout rukou pevnou a rozpixelovanou. Tedy tak, jak tomu bůh i CIA chtěli.

Viva la revolucion!

Tropico 5 zdarma na EPICu

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1 552 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak IDDQDPlacka / odznak IDDQD 16 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle