Ultimate Epic Battle Simulator zdarma na STEAMu

Deset tisíc kuřat proti armádě Římanů, palné zbraně proti vidlákům s klacky, rytíři Jedi proti Sparťanům. Simulujte nejšílenější epické bitvy v sandboxu Ultimate Epic Battle Simulator, který je v tuto chvíli zdarma na Steamu. Možnosti jsou nekonečné a limity neexistují. Jediným omezením je výkon vašeho stroje, přeci jen rozhýbat tisícovky jednotek v mumraji válečné vřavy něco stojí.

Např. vzpomínáte na legendární bitvu v údolí Tavící se ípětka, ve které se proti sobě postavili vojáci americké armády, slepice a Tyrannosaurus Rex na straně jedné, a středověká jízda na straně druhé? Vyhrála to středověká jízda, mimochodem, GI asi stříleli koňům do oháněk, nebo nevím. A přitom tam ty slepice tak krásně tankovaly!

Ultimate Epic Battle Simulator zdarma na STEAMu

Přímo ve hře je integrován Steam Workshop, k desítkám výchozích jednotek si tak snadno můžete stáhnout nepočítaně jednotek dalších, a věřte mi, že fantazii nikdo meze nekladl - Xena, Shrek, kentauři, elfové z Roklinky, storm troopeři, Predátor... vyberete si ;)

Vzhledem k náplni jsou hardwarové nároky poněkud vyšší, než je v našem retro rybníku zvykem - Intel Core i5 4590 / AMD FX 8320, 8GB RAM a slušná grafická karta. Na i5-3570 s 16GB RAM a GTX750 mi to běží docela pěkně. Hra se běžně prodává za cca 13 eur a drží si hodnocení mostly positive. Stahujte, je to ideální kratochvíle na vyblbnutí :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 138 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »