V přípravě: Stunt Car Mania, remake Stunt Car Racer

Stunt Car Racer je legendární závodně-kaskadérská pařba, kterou jste si mohli zahrát na mnoha platformách, od osmibitů přes Amigu až po DOS. A i kdybyste hru náhodou nehráli, tak na pohled z kokpitu, na kterém jsou vidět plameny šlehající z výfuků, jste narazili určitě.

V přípravě: Stunt Car Mania, remake Stunt Car Racer

Pokud vás závodění v podobném duchu zajímá, ale snímková frekvence v řádu jednotek a rozlišení ve skromné zrnitosti ve vás vyvolávají záchvaty úzkosti, tak jásejte, v přípravě je moderní variace na stejné téma - Stunt Car Mania. Ještě si sice nezahrajete ani demo, ale videa z vývoje vypadají slušně, má to ten správný feel.

Herní náplň zůstává brutálně jednoduchá, okruh plný skokánků a speciální kára schopná je zdolat. Samozřejmě ale nebudou chybět ani mnohá vylepšení, jako jsou různé úhly kamery, systém počasí a dne / noci, větší počet vozů a tratí, AI soupeři, pokročilá fyzika...

Vývoj sledujte na FB stránce facebook.com/stuntcarmania, popř. oficiální adrese stuntcarmania.co.uk, která v tuto chvíli na zmíněnou FB stránku přesměrovává. Hra by snad i měla vyjít v tomto roce, ale osobně bych za to moc nedal, vypadá to na one-man show.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"V přípravě: Stunt Car Mania, remake Stunt Car Racer"

  • King_Marty napsal:

    Jee, to zase bude zklamání. Chtěl jsem napsat průser, ovšem vzhledem k potenciálnímu ” masovému” zájmu, to vidím jen na to první.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 138 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »