Vánoční soutěž na Gaming Professors

Nejen tu na high-voltage.cz pořádány jsou opulentní soutěže. (Už jste hlasovali? Anketa stále běží, o nejlepší DOSovce z letošní #hvdosdev ještě není rozhodnuto ;) I na dalších herních webech se pouští do odvážných akcí, třeba tuhle dívky a hoši z Gaming Professors mne požádali o sdílení, výměnou za zpětný odkaz. Takže už jsem asi ten influencer, nebo co, bohužel na levelu 0. Ale tak co by ne, po stránce výher je to výživné, je tam vagon her, herní merch (některý skoro tak pěkný, jako ten u mě na e-shopu), také nějaké deskovky, knihy atd.

Níže přikládám doprovodný text, zkuste štěstí :)


Vánoce se rychle blíží a s tím se objevuje i mnoho vánočních soutěží – jednou z nich je také ta, kterou pořádá herní magazín Gaming Professors. Jedná se o opravdu velkou akci se stovkami zajímavých cen, kde nechybí videohry, deskové hry, komiksy, knihy a nejrůznější herní předměty.

Tým GP ví, že největší radostí je radost toho druhého, tedy vás, čtenářů. Soutěž probíhá ve čtyřech adventních týdnech, jejichž harmonogram vypadá následovně:

První týden: 27. 11. – 4. 12. 2022
Druhý týden: 4. 12. – 11. 12. 2022
Třetí týden: 11. 12. – 18. 12. 2022
Čtvrtý týden: 18. 12. – 25. 12. 2022

Gaming Professors je herní web, kde můžete nalézt recenze her, rozhovory a nášup nejrůznějších geekovských novinek. Chcete-li prověřit své štěstí, o soutěži se můžete dočíst zde. Pravidla nejsou nikterak složitá a šance na výhru jsou vzhledem k velkému počtu cen vysoké.

Vánoční soutěž na Gaming Professors

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2812 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš VLAKRetro podložka pod myš VLAK 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle