Vypadá to jako C&C, ale není to C&C

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Na Steamu se objevila další hra, u které si určitě řeknete "vždyť přesně takhle si pamatuju, že to vypadalo, když jsem to v devadesátkách hrál!". Tou hrou je Dying Breed, připravovaná real-time strategie, která se zcela očividně inspiruje sérií Command & Conquer.

Vypadá to jako C&C, ale není to C&C

Dying Breed zatím nemá oficiálně plánované datum vydání, ale už teď můžete najít na YouTube gameplay videa, která napovídají, že hra je v docela pokročilém a hratelném stádiu vývoje. Autorům se podařilo vystihnout estetiku, hudbu i gameplay starého C&C, zatím to vypadá velice slibně!

Komentáře k:
"Vypadá to jako C&C, ale není to C&C"

  • Xspy napsal:

    Kdo by se v devadesátkách bál , že jednou bude hrát hru s estetikou prvních Command&Conquer a názvem „Vymírající druh“ ….Huhhh
    Když se ale potom koukám na to jelito co to hraje ,tak se vlastně ani nedivím . Sejvovat to chce returnem ,blikající bednu v podzemí to mine ….ehhh jasné už jsme vymírající hráči

  • Yurax napsal:

    Ach ne, už zase zombíci valící se v hordách pro druhý skon. Ať už si myslíme o designu devadesátkových her cokoli, absence zombie postapo žánru v dnešním smyslu byla jeho velikým plus.
    Ano, v Bloodu byli, v Doomu Eternalu jsou taky, ale vždy jako základní nepřítel, ne jako masa.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle