Zdarma: mini-adventura od Rona Gilberta

Ron Gilbert s v těchto zajímavých pandemických časech baví přepisováním a vylepšováním enginu, který pohání retro adventuru Thimbleweed Park. Z této kratochvíle se nakonec vyloupla kompletní krátká hra Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure.

Zdarma: mini-adventura od Rona Gilberta

Nejde o pokračování Thimbleweed parku, jen jakýsi bonus, který je vystavený na základě existujících grafických a zvukových podkladů. Hra je zdarma, stáhnout si jí můžete na Steamu a v Epic Store.

Hlavní hrdinka a herní vývojářka Delores Edmund, která si přivydělává jako fotografka Thimbleweed Nickel News, protože i herní vývojáři musí jíst, zjišťuje, že městečko Thimbleweed Park se po roce, kdy byla pryč, vůbec nezměnilo. Nebo snad změnilo? V každém případě platí, že práce reportážního fotografa vás může dostat do rozličných problémů...

Zdarma: mini-adventura od Rona Gilberta

Varování: ve hře z finančních důvodů není dabing, jelikož prostředky takto ušetřené byly použity k hromadění toaletního papíru.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zdarma: mini-adventura od Rona Gilberta"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »