1701.cz - retrogaming merch

5 čísel časopisu RetroGamer za pouhých 5 eur

O vysokých kvalitách měsíčníku RetroGamer nemůže být pochyb, nicméně pro některé z nás mohla být překážkou v pravidelném odebírání cena. Tato překážka nyní částečně padá, protože příštích pět čísel časopisu si můžete předplatit za skvělých pět eur, tzn. jedna číslo vyjde na *žhaví osmibit a zadává početní příkaz* jedno euro.

5 čísel časopisu RetroGamer za pouhých 5 eur

Stačí se prokousat přes objednávkový formulář, vyplnit kreditku (žádný strach, je to dokonale legit) a těšit se na květnové číslo. Jen bacha na expiraci akce, po odebrání pěti čísel se předplatné autimaticky přepne do čtvrtletního za 20 eur, je třeba to včas ukončit.

Btw. raději vás varuji, možná v tom bude háček, pod formulářem je totiž drobným písmem uvedeno následující: Please note due to the current circumstances we can’t process any new print subscriptions for overseas readers. However you can still get instant access to your favourite magazine with a digital subscription. Nicméně má objednávka bez problémů prošla a v objednávce samotné se nic podobného neuvádí. Ale možná mám výjímku, protože obnovuji již existující staré předplatné? Nevím, zkuste to ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

10 patronů přispívá částkou 946 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »

Shadow bazar, retro herní džungle