6 starých kusů nově na GOG

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1438 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Záměrně jsem nepoužil výraz "klasik", ale volil jsem méně okázalé "kusů", jelikož v šestici postarších her, které se nově dostaly do nabídky GOG, se žádná velká jména neskrývají. To ovšem neznamená, že jde o odpad, třeba vám něco z následujícího výčtu přijde k chuti :)

TigerShark (1996) je futuristická akce, ve které se zase jednou postavíte ruským rozpínavým choutkám, tentokráte za kniplem ultimátního bojového stroje, křížence mezi stíhačkou a ponorkou. V bojovce Perfect Weapon (1996) si to rozdáte dokonce se šmejdem z vesmíru, a to za pomoci chvatů a hmatů, a z pohledu třetí osoby. Bugriders - The Race of Kings (1997) se drží citelněji při zemi, a to doslova, jde o závodní hru, ve které se chopíte hmyzáckých poletuch.

6 starých kusů nově na GOG

Zatímco předchozí trojice je, pokud se nemýlím, ve verzích pro Windows, trojice druhá jsou konzolovky s přibalenými emulátory.

Power Punch II (1992 / NES) je futuristický simulátor boxu, ve kterém na vašich rukavicích ulpí tělní tekutiny široké plejády bijců z celého vesmíru. The Gadget Twins (1992 / Mega Drive) je infantilní shoot'em up s roztomilým letadélkem v hlavní roli. A nakonec tu máme plošinovku 8 Eyes (1988 / NES), která čerpá inspiraci z klasik jako Castlevania, Mega Man a Simon’s Quest.

Mě osobně asi nejvíce zaujal onen simulátor okřídleného hmyzu, to je tak blbý nápad, že to prostě musí být dobré. A nebo taky ne :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak 486 DX2 66 MHzPlacka / odznak 486 DX2 66 MHz 18 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle