Adventura Flight of the Amazon Queen se dočká pokračování

Adventura Flight of the Amazon Queen (1995) vám jistojistě není neznámá. Tahle kopírka Indiana Jonese je tak dlouho (od roku 2004) šířena zdarma jako freeware a podporována enginem ScummVM, že si k ní každý fanoušek adventur buď našel cestu, nebo o ní minimálně ví.

Jistě, pilot Joe King zdaleka není takový frajer, jako archeolog Indy, už jen kvůli té kšiltovce, a celkově je to trochu B-liga, ovšem solidní. Ale že by hra vyloženě volala po pokračování, to se mi nezdá...

...leč stane se! Joe King opět usedne za knipl letadla Amazon Queen a vydá se na exotické dobrodružství v point'n'click adventuře Return of the Amazon Queen. Konkrétního o hře víme prd, výše zobrazená ochutnávka nám zatím nic moc neřekne, nezbývá než bedlivě sledovat oficiální web. Jedním z autorů pokračování je John Passfield, programátor a designér prvního dílu, a dále na hře pracuje grafik a animátor Pete Mullins, který se o Flight of the Amazon Queen též lehce otřel, měl na svědomí reklamní grafiku.

Amazon Queen dvojka bude vytvořena v Unity pomocí sady nástrojů PowerQuest., která je přímo určena ke tvorbě 2D adventur.

Adventura Flight of the Amazon Queen se dočká pokračování

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

11 patronů přispívá částkou 1246 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak IDDQDPlacka / odznak IDDQD 16 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle