Fantasy General se po více než 20 letech dočká pokračování

Tahová strategie Fantasy General z produkce SSI vyšla v roce 1996 coby jeden ze zástupců 5-Star General série (Panzer General, Star General ...) Po více než dvaceti letech se tento klasický kolový tahoun dočká pokračování v podobě titulu Fantasy General II: Invasion.

Hra přímo naváže na první díl, nečekejte tedy nějaké velké excesy v herní náplni, opět půjde o tahovou strategii. Vývojáři slibují 75 unikátních jednotek, mocné hrdiny a takticky náročné bitvy v propracovaném terénu válkou rozedraného kontinentu Keldonia.

Na Fantasy General 2 pracuje studio Owned by Gravity, hra vyjde pod hlavičkou Slitherine Ltd., s trochou štěstí ještě letos. Již teď se můžete přihlásit do bety, popř. si hru můžete přidat do wishlistu na Steamu.

Fantasy General se po více než 20 letech dočká pokračování

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 138 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »