Batmio a Water Way Game, dvě novinky pro DOS

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Ještě pořád jsme neprobrali všechny novinky z proběhlé vývojářské akce DOS COM Game Jam. Zbývají nám dva nikoli nezajímavé kousky.

Water Way Game skrývá ve svých několikakilobajtových rourách variaci na instalatérskou klasiku Pipe Mania (Pipe Dream). Vaším úkolem je v časovém limitu nasměrovat bodu z bodu A do bodu B, a to kladením potrubí. Nepříjemné je, že nemáte možnost zvolit dílek, tzn. stejně jako v Tetrisu si musíte poradit s tím, co vám zrovna generátor náhodných čísel přihrál. Hru stahujte na tav-developer.itch.io/water-way-game-16-bit.

Batmio a Water Way Game, dvě novinky pro DOS

Batmio je o poznání akčnější záležitost, na jednotlivých obrazovkách musíte coby netopýr posbírat... nevím, asi mince? :) Fór je v tom, že netopýr se ovládá máváním křídly ve stylu hrůzy Flappy Birds, či klasiky Joust, což činí z navigace v náročnějších obrazovkách frustrující noční můru. Radši jsem u toho neseděl moc dlouho, abych klávesnici neprohodil monitorem, ale třeba patříte mezi klidnější typy ;) Hru stahujte na anninagames.itch.io/batmio.

Batmio a Water Way Game, dvě novinky pro DOS

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle