Běží indiegogo kampaň na nové plasty pro Amigy 500 a 500+

Vysloužila si vaše opálená Amiga důvěrnou přezdívku "žluťák"? Má podobnou barvu, jako prsty cigaretového labužníka se zálibou ve tvrdých bez filtru? Je tu řešení, právě běží indiegogo kampaň sbírající finanční prostředky na běloskvoucí plasty pro Amigy 500 a 500+! Pokud se podaří vysbírat celkových 155 000 dolarů, mohou být nové plasty vaše za cca dva tisíce v českých. Je to dost, ale nutno vzít v potaz, že nová škatule je drobně vylepšená. Má kovové závity, takže při opakovaných rozebráních nebudete muset sahat po stále větších a větších vrutech. A dostanete k ní i rozličné plastové bonusy, jako je držák pro instalaci turbokaret Apollo / Vampire, nebo záslepka pro příslušné konektory (RJ45, USB, HDMI, microSD). Organizátoři kampaně nejsou žádnými nováčky, mezi jejich předchozí projekty patří i plasty k A1200.

Běží indiegogo kampaň na nové plasty pro Amigy 500 a 500+ Běží indiegogo kampaň na nové plasty pro Amigy 500 a 500+

 

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 138 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »