Český národ v Age of Empires II: DE

Přelešťenka Age of Empires II: Definitive Edition se má čile k světu. Nejen, že multiplayer bují aktivitou, ale dočkáme se i druhého úplně nového DLC, tedy datadisku pro nás služebně starší.

První datáč se jmenoval Lords of the West, novinka nese název Dawn of the Dukes a nabídne tři plně namluvené kampaně: Algirdas and Kestutis, Jadwiga a Jan Zizka. Ano, kampaně jsou pojmenované přímo po panovnících / vojevůdcích a ano, skutečně si budete moci zahrát za jednookého husitkého vojevůdce Jan Žižku z Trocnova.

Což mimo jiné znamená, že do multiplayerových půtek přibude národ český - Bohemians - se speciálními jednotkami Hussite Wagon a Houfnice (vylepšení pro Bombard Cannon). Češi tak budou mít v rukávu taktickou výhodu v podobě vozové hradby a slušné palebné síly. Druhým přidaným národem jsou poláci - Poles - se speciální jednotkou Obuch, což je pěšák s kladivem.

Datáč vyjde v srpnu tohoto roku, do wishlistu na Steamu si ho můžete přidat už teď. A pokud se předobjednáte Age of Empires IV, obdržíte DLC Dawn of the Dukes jako bonus zdarma.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Český národ v Age of Empires II: DE"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »