Chronomaster nově na GOG

Napsal a designoval Roger Zelazny, nadaboval Ron Perlman a Brent Spiner, ve SCORE č. 27 recenzoval Jan Eisler a lípnul tomu 8/10. To jsou samá zvučná jména a solidní čísla!

Tedy dobře, že point'n'click adventura Chronomaster (1995) je nově v nabídce GOG, kterýžto digitální distributor je v hluboké ztrátě, jak jsem četl, a předpokládám, že vydáním téhle klasiky pro DOS plánuje nepříznivou situaci zachránit. A to je solidní plán.

Chronomaster nově na GOG

Pusťte se tedy do příběhu Rene Kordy, proslulého návrháře kapesních vesmírů, který byl vládou povolán k vyřešení problémů s pěticí jeho děl, které kdosi uvrhl do stavu časové stáze. V na míru šitých kapesních vesmírech můžete narazit doslova na vše, od cyborgů přes čarodějnice až po piráty. Aby nakonec nedošlo i na nechvalně proslulé škvíry ve stázi... Na co ale došlo určitě je renderovaná grafika, která nemusí sednout všem, na druhou stranu se můžete těšit i na mraky renderovaných videí, které nemusí sednout všem.

Hra je v tuto chvíli v akci za 4,29 eur, což při datovém objemu 526 MB vychází na na necelý eurocentík za megabajt, což je dokonale zbytečná informace, bez které byste se bezpochyby obešli, ale holt mé myšlenkové pochody se po celodenním datlování javascriptového kódu pochybné kvality ubírají netušenými směry. Jdu to spláchnout.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1 552 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek 35DISKETAPodtácek 35DISKETA 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle