Cibien’s Corner, nový retroherní pořad na YouTube

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1216 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Stát! Já vím, vidíte spojení "pořad" a "youtube" a už už v předtuše naprostého pekla zdrháte někam do bezpečí. Ale buďte klidní, Cibien's Corner je vyšší liga. Tento nový retroherní speciál je dokonale prost křečovitého nehumoru, nablblých scének a koktavých letsplayů. Zároveň však obsahuje vyšší než malé množství zajímavých informací!

Za pořadem stojí Čeněk Cibien, sběratel starých herních systémů a provozovatel muzea her, a Jan Modrák, herní veterán a šéfredaktor časopisu Score. V prvních dvou dílech se zaměřili na konzoli SEGA Mega Drive a z každé vteřiny je jasně vidět, že pánové ví, o čem mluví. Navíc to umí skvěle podat, podpořeni adekvátní technikou a sympatickým studiem, takže výsledný produkt profesionálních kvalit je rozhodně hoden vašeho zájmu. Doporučuju!

Cibien’s Corner, nový retroherní pořad na YouTube

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Cibien’s Corner, nový retroherní pořad na YouTube"

  • Doomtrooper napsal:

    Dam tomu sanci o vikendu. Nikdy neni na skodu si trochu ozivit ci rozsirit obzory o ruznych platformach. Sega Mega Drive jsem mel a je jiste spousta veci co o ni nevim… I kdyz jsem PC head tak nediskriminuji… jak rekl John Romero v Masters of Doom: Geek is a Geek, is a Geek…

  • Čeněk napsal:

    Díky moc za sdílení a za skvělé hodnocení :) Místy jsem se nad tou chválou až červenal. Těší mě, že naší práci někdo ocení! Chvíli jsme spali, trochu se obměnil produkční tým a konečně točíme ze studia a ne přímo z muzea a máme plno sil a nápadů do druhé sezóny na rok 2020 ;)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Sound Blaster 1.5 CT1320  / Snark Barker bracket (3D tisk)Sound Blaster 1.5 CT1320  / Snark Barker bracket (3D tisk) 32 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle