Cibien’s Corner, nový retroherní pořad na YouTube

Stát! Já vím, vidíte spojení "pořad" a "youtube" a už už v předtuše naprostého pekla zdrháte někam do bezpečí. Ale buďte klidní, Cibien's Corner je vyšší liga. Tento nový retroherní speciál je dokonale prost křečovitého nehumoru, nablblých scének a koktavých letsplayů. Zároveň však obsahuje vyšší než malé množství zajímavých informací!

Za pořadem stojí Čeněk Cibien, sběratel starých herních systémů a provozovatel muzea her, a Jan Modrák, herní veterán a šéfredaktor časopisu Score. V prvních dvou dílech se zaměřili na konzoli SEGA Mega Drive a z každé vteřiny je jasně vidět, že pánové ví, o čem mluví. Navíc to umí skvěle podat, podpořeni adekvátní technikou a sympatickým studiem, takže výsledný produkt profesionálních kvalit je rozhodně hoden vašeho zájmu. Doporučuju!

Cibien’s Corner, nový retroherní pořad na YouTube

Komentáře k:
"Cibien’s Corner, nový retroherní pořad na YouTube"

  • Doomtrooper napsal:

    Dam tomu sanci o vikendu. Nikdy neni na skodu si trochu ozivit ci rozsirit obzory o ruznych platformach. Sega Mega Drive jsem mel a je jiste spousta veci co o ni nevim… I kdyz jsem PC head tak nediskriminuji… jak rekl John Romero v Masters of Doom: Geek is a Geek, is a Geek…

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)