Co by to bylo za fanboyovství…

...bez odznáčku! Protože odznáček, ten dává sice mlčky, ale přesto výrazně světu najevo vaší výjimečnost! Odznáček hovoří jasnou řečí - já nejsem jako ti tamti! Já jsem jiný! Já jsem lepší! Já jsem zajímavý!

Tak se například podívejme, jaké placky zdobí batoh, co na zádech tahám už dobře 12 let - to máme 1x Jupiter Mining Corporation, 2x Lemmy Kilmister (Motörhead), 1x něco zrezlé k nepoznání, 1x Pac Man, 1x Ramones, 2x Doctor Who, 1x "rock'n'fucking'roll", 1x AC/DC, 1x bubák Eddie (Iron Maiden) ... inu, je to pestrá směsice a co všechno o mně říká? Inu, hlavně to, že bych si měl a) pořídit nový batoh, b) všechno to zahodit a možná už konečně dospět...

A co jsem tím slovním průjmem chtěl říct? No však koukněte na obrázek.

Co by to bylo za fanboyovství…

Mám toho plný pytlík, ještě tak docela nevím, co s tím udělám. Pár si jich nechám jako drobnou odměnu do Startovače - nepůjde jen o tohle, určitě ještě něco přidám ;) A hodím to jako další položku do poptávkového retrodložkového formuláře, za nějakou symbolickou korunu. A pytlík dám stranou pro vhodnou příležitost, jako třeba symbolické odměny do výzev, nebo tak.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Co by to bylo za fanboyovství…"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1 202 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Hrnek plecháč 35DISKETAHrnek plecháč 35DISKETA 222 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle