Daggerfall Unity: doporučené mody

Chcete hrát Daggerfall? Zapomeňte na původní verzi pro DOS a sáhněte po Daggerfall Unity (*). Ale to už samozřejmě dávno víte, tento moderní port jsem zmiňoval nesčetněkrát. A chcete si hrát opravdu kvalitně? Modujte jako o život!

(* Samozřejmě neplatí pro digitální archeology, kteří se z nějakého bohulibého důvodu potřebují šťourat v té legendární zabugovanosti.)

Daggerfall Unity: doporučené mody

Na nexusmods.com je v tuto chvíli dostupných neuvěřitelných 284 modů. Na hru starou 26 let to vůbec není zlé :) Samozřejmě není dobrý nápad instalovat vše, to by vám nejspíš explodoval počítač, a mě můžete věřit, jsem něco jako expert. Obvyklým postupem je vybrat si z nejpopulárnějších modů, ale ještě lepší je následovat nějaký ten guide psaný někým, kdo aspoň trochu tuší, co dělá.

Takový guide nedávno vyšel na pcgamer.com, a mohu-li na základě vlastních zkušeností z modování Daggerfallu Unity soudit, je veskrze příčetný a následování hodný. Jde jak o vylepšení grafické stránky, tak, a to je myslím hlavní, doplnění rozličných zábavných skopičin do světa sice rozlehlého, ale ve výchozím stavu poněkud pustého. Dále jde o rozličné úpravy obsahu, vyváženosti atd. Doplňte pár modů s questy a máte zábavu na nekonečně dlouho, aneb co s načatým životem :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1 552 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek ATOM-NUKEPodtácek ATOM-NUKE 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle