Daggerfall

(Daggerfall - všechny články)

Konečně! Je tu alfa verze Daggerfall Unity

Unity port Daggerfallu, Daggerfall Unity, dosáhl toužebně vyhlíženého milníku, v tuto chvíli je ke stažení plně funkční alfa verze! Všechny prvky původní hry jsou úspěšně implementovány, nyní nastává období vychytávání much a ladění rozličných subsystémů. A i když je to “teprve” alfa, tak různých bugů a chyb je ve hře pravděpodobně řádově méně, než v původní hře. Digitální poutníci se tak s klidem mohou pustit do epického dobrodružství na ploše 160 000 km2 kontinentu Tamriel! Vše potřebné naleznete na stránce… celý článek »

Daggerfall Unity: lykantropie

  • sepsal Sledge
  • Komentuj »
  • 434

Další plný měsíc, další zásadní novinky v projektu Daggerfall Unity. Nový PreAlpha 0.7.146 build přidává do hry kompletně implementovanou lykantropii! Muži a ženy, co jim rostou chlupy na zádech, na uších, na konečcích prstů, zkrátka všude, už se nemusí plížit ve stínech a mohou hrdě a sebevědomě světu oznámit: “Jsem vlkodlak a mám hlad!” Mezi další novinky patří vylepšení půjček od bank, kdykoliv můžete zjistit, jak jste na tom s kontokorentem. Pokud nebudete splácet včas, banky vysají vaše aktuální konto… celý článek »

Hráli jste: Daggerfall?

Od chvíle, kdy jsem si v časopise Video Plus přečetl recenzi The Elder Scrolls: Arena, jsem byl možnostmi zdánlivě nekonečného virtuálního světa dokonale fascinován. Však si to představte: “Pokud bychom si dali za cíl prozkoumat celý svět ARENY, nestačil by nám na to ani celý život. Možnosti projít všechna místa prostě neexistuje, tolik času nemá nikdo. … Kdo nechce, nemusí se hnát za Holí Chaosu, může se potulovat po zemi, posedávat po hospodách, za úplatu doručovat zásilky či hledat kouzelné… celý článek »