Death Rally (Classic) zdarma na Steamu

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Na Steamu si nyní můžete zdarma přidat do knihovny původní verzi akční závodní hry Death Rally. Akce zdá se nemá omezenou platnost, hra je prostě zadarmo a basta. Raději jsem ověřil, jak se věci mají, tzn. zda hra vůbec někdy byla placená, a skutečně, ještě 3. září se prodávala za 5 dolarů. Není to totiž poprvé, co je původní Death Rally k dispozici zdarma, nějaký čas byla hra volně ke stažení přímo na webu vývojářského studia Remedy Entertainment.

Death Rally (Classic) zdarma na Steamu

Pozor, záhada (*) - balíček ke stažení atakuje velikost 1GB, složka se hrou ovšem ve výsledku zabírá na disku 40MB. Má někdo vysvětlení? Mimochodem - nejde o původní verzi pro DOS, ale o port pro Windows, tak úplně "classic" to tedy není ;) Chcete-li, můžete si přečíst podrobný rozbor procesu portování (díky Srandistovi za doplnění).

(* Záhada objasněna, opět díky Srandistovi, hra stahuje i 3D Realms soundtrack, a to do složky \SteamApps\common\Alien Carnage Halloween Harry\soundtrack\.)

A pro úplnost - pokud trpíte poruchou smyslů a duševním pohnutím, můžete si místo hraní superiorní a bezplatné classic verze zakoupit nepříliš povedený remake z roku 2012, ten je aktuálně v akci za 2,49 eur.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Death Rally (Classic) zdarma na Steamu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle