Death Rally (Classic) zdarma na Steamu

Na Steamu si nyní můžete zdarma přidat do knihovny původní verzi akční závodní hry Death Rally. Akce zdá se nemá omezenou platnost, hra je prostě zadarmo a basta. Raději jsem ověřil, jak se věci mají, tzn. zda hra vůbec někdy byla placená, a skutečně, ještě 3. září se prodávala za 5 dolarů. Není to totiž poprvé, co je původní Death Rally k dispozici zdarma, nějaký čas byla hra volně ke stažení přímo na webu vývojářského studia Remedy Entertainment.

Death Rally (Classic) zdarma na Steamu

Pozor, záhada (*) - balíček ke stažení atakuje velikost 1GB, složka se hrou ovšem ve výsledku zabírá na disku 40MB. Má někdo vysvětlení? Mimochodem - nejde o původní verzi pro DOS, ale o port pro Windows, tak úplně "classic" to tedy není ;) Chcete-li, můžete si přečíst podrobný rozbor procesu portování (díky Srandistovi za doplnění).

(* Záhada objasněna, opět díky Srandistovi, hra stahuje i 3D Realms soundtrack, a to do složky \SteamApps\common\Alien Carnage Halloween Harry\soundtrack\.)

A pro úplnost - pokud trpíte poruchou smyslů a duševním pohnutím, můžete si místo hraní superiorní a bezplatné classic verze zakoupit nepříliš povedený remake z roku 2012, ten je aktuálně v akci za 2,49 eur.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Death Rally (Classic) zdarma na Steamu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1616 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek ATOM-FALLPodtácek ATOM-FALL 36 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle