Desert Bus VR, remake nejnudnější hry všech dob

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Původní Desert Bus byl součástí nikdy nevydané kompilace Penn & Teller's Smoke and Mirrors pro konzoli Sega CD. Cílem hry je odřídit autobus z Tucsonu do Las Vegas, což vám při maximální možné rychlosti 45 mil za hodinu zabere krásných osm hodin. Cesta je dokonale rovná, ovšem nelze jen položit cihlu na šipku a odejít, váš sešlý autobus trochu táhne doprava a je třeba směr vyrovnávat. Hra samozřejmě nebyla míněná vážně, šlo o žertík a vyhranění se vůči tehdy probíhající hysterii kvůli násilným hrám. Desert Bus byl záměrně nadesignován jako dokonale mírumilovný, neurážlivý a neškodný. Ergo nudný.

Nyní si můžete zahrát moderní remake Desert Bus VR. Jak je z názvu patrno, hra podporuje virtuální realitu (HTC Vive, Oculus Rift), nicméně nabízí i klasickou verzi. Desert Bus VR najdete na Steamu, nezbytnou samozřejmostí jsou tedy trofeje, přítomen je i multiplayer. Bohužel, když jsem to testoval, silnice zela prázdnotou. Kromě akčně se houpajícího vonného stromku vám cestu mohou zpříjemnit rozličné radio programy.

Hra není tak dokonalou zbytečností, jak by se mohlo na první pohled zdát. Byla částečně míněna jako podpora Desert Bus for Hope, což je akce shromažďující finance pro charitu Child's Play, jejímž cílem je prostřednictvím hraček a her zpříjemnit dětem pobyt v nemocnici.

Desert Bus VR, remake nejnudnější hry všech dob

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Desert Bus VR, remake nejnudnější hry všech dob"

  • Pelikan napsal:

    Viděl jsem gampelay na Youtubu. To je hodně hardcore „hra“! Sice jsem hrál lecccos a považuju se za zkušenyho, ale na toto fakt nemám.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle