Deskovka Heroes of Might and Magic III vyjde v češtině

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Na pár okamžiků zakopu válečnou sekeru a nebudu vám vám do chřtánu cpát nepopiratelný fakt, že jsou to Heroesy dvojka, kdo kraluje celé sérii. Faktem je, že hráči ve většině preferují trojku, která má status bezmála legendární. Není tedy divu, že před časem vyšla deskovka Heroes of Might & Magic III: The Board Game, která oblíbené motivy přenesla z počítačových monitorů na kartón a plast.

Deskovka Heroes of Might and Magic III vyjde v češtině

Tím dobré zprávy nekončí, jelikož již brzy vychází plně lokalizovaná verze! Pokud tedy nevládnete angličtinou a přesto byste se rádi ponořili do fantasy dobrodružství pro jednoho až tři hráče, již brzy se dočkáte. Deskovka nabízí několik scénářů pro pro sólové i kolektivní hraní, ve kterých budete prozkoumávat mapu, objevovat lokace, stavět město, budovat armádu, a samozřejmě bojovat, sbírat artefakty, kouzlit, levelovat hrdinu... prostě to samé, jako v PC vzoru, s tím rozdílem, že vše máte pěkně v ruce ve formě kostek, figurek, karet, herních desek atd.

Hra, která je určená pro hráče od 14 let výše, bude v české verzi dostupná v červnu tohoto roku, předobjednat si jí můžete již dnes v e-shopu Xzone.cz, a to za 1899 Kč.

Já se přiznám, že deskovky mě spíše míjí, zamrznul jsem u Osadníků z Katanu, konkrétně v jejich Star Trek verzi, a co se adaptací počítačových her týče, mám v poličce Civilizaci, tu jsem hrál asi dvakrát, a také Zaklínače, ten je rozbalen, ale smutně nehrán.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Deskovka Heroes of Might and Magic III vyjde v češtině"

 • Doomtrooper napsal:

  Tohle asi potřebuju :) Je mi jedno že by to bylo v angličtině ale zjistil jsem že hry které jsem za léta v USA přivezl do ČR, dělají problémy lidem se kterými je chci hrát. Naprostý souhlas se Sledgem že HOMAM II jsou topka série. Trojka díky popularitě dvojky a hype před vydáním nabrala novou základnu hráčů kteří dvojky nikdy nehrály a proto je trojka známější.
  Co se týče her převedených z monitoru do deskové formy tak vlastním, (si myslím) celosvětový unikát tahovky SPACE HULK co se velikosti a provedení týče. Pokud by byl zájem tak to sem někdy nafotím :)

 • Harry napsal:

  Mám to objednané. V poličce už doma trůní zmíněný Zaklínač (doporučuji!) i nový Starý svět :) Ale deskovky hraji jen 1-3x ročně :( Jejich problém je časová i prostorová náročnost a potřeba klidu na hraní a hlavně kamarádů, kteří se časově, náladově a prostorově jsou ochotni sejít ve stejnou dobu a to fakt není v dospělosti jednoduché…

  • Doomtrooper napsal:

   Haha to chce jiné kamarády :D a tolerantní partnerku která si taky občas ráda zahraje. My se sejdeme na deskovku či LAN několikrát do měsíce s lidmi z práce nebo okolí. Když je práce blízko, doma vše v pohodě tak to jde skloubit.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle