Diablo 1 retro wallpaper

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Kdysi dávno, v dobách tak primitivních, že úhlopříčka mého hlavního monitoru měla méně než 20 palců, jsem tu a tam obohatil nepříliš kvalitní obsah tohoto retro magazínu specialitkou v podobě nevkusné tapety na plochu. Naposledy se tak stalo 10. srpna roku 2011, kdy jsem spatlal Heroes of Might and Magic 2 wallpaper.

Čert ví proč mě dneska popadla chuť vyměnit wallpaper s New Vegas, který se mi skví na ploše dobrý půlrok, a okamžitá inspirace tomu dala, že jsem sedl k UX peklu, kterým je UI editoru Gimp, a stvořil níže vložený Diablo 1 retro wallpaper. Není to žádná velká krása, ale díky tlumeným barvám to jako pozadí funguje znamenitě, navíc město Tristram má takovou příjemnou domáckou atmosféru.

Diablo 1 retro wallpaper

Však vzpomeňte na povznášející rozhovory s místním opilcem Farnhamem, který zjevně trpí posttraumatickou stresovou poruchou, nebo na rozverného čtveráka Wirta, chlapce bez nohy. A co teprve poeta ležící před vchodem do kostela, jehož nesmrtelnou báseň má řada z nás vypálenou do hloubi mozku. "Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead..."

Diablo 1 retro wallpaper ke stažení:

P.S. A taky se mi dneska z nějakého záhadného důvodu zdálo o Blam! Machinehead, tu hru jsem naposledy viděl před 20 lety, když jsem její demo vyškrábl ze Score CD. Inu, nevyzpytatelné jsou cesty neuronů.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle