Diablo

(Diablo - všechny články)

Diablo 1 HD Mod: nejlepší RPG všech dob v moderním kabátě

Ha! Tak kolik z vás se nachytalo na tu provokaci v nadpise? Nezapírat a přiznat se! Já vím, bylo to nízké… ovšem silnější než já ;) Střihneme si tuto novinku v experimentální gamebookové podobě. Máte-li Diablo v oblibě, pokračujte k bodu 1. A naopak, dme-li ve vás k pohůnkovi pekelnému čirá nenávist, skočte rovnou na bod 2. 1) Dobré zprávy! Nejlepší díl série se díky Diablo 1 HD Modu vrací v plné síle. Hlavními tahouny projektu jsou v řadě první… celý článek »

Diablo čeká… 666 vteřin v pekle

Probůh, to je ale díra! Pár barabizen, rozbořenej klášter, hejno bučících krav a místní vidláci, co zevlujou před vchody svých zasmrádlých vetešnictví. Hospoda vypadá dost zavřeně a navíc mě furt prudí ten pošahanej dědek, co se nehne od kašny. To je furt samý “Stay awhile and listen”. No to určitě, celej žhavej… Ovšem pořád lepší, než ten přihřátej léčitel odnaproti, co se nemůže dočkat, až do mě vetře některou ze svejch odpornejch mastí!  A navíc to tu dost divně smrdí…. celý článek »

Báječné ženy v chromovaných podprsenkách

Mick postnul na twitter veselý článek o ženských brněních, resp. jejich komických fantasy variantách. Díky za to, dovolím si navázat :) Schválně, kolikrát vás už napadlo, že ta dmoucí se chromovaná podprsenka je sice mimořádně efektní, ale s efektivitou asi bude trochu na štíru? Já vím, těžko dávat průchod podobným myšlenkám, když póry prýští proudy testosteronu. A přiznávám se, že jsem za svých pubertálních let hrával Dračí Doupě výhradně s lidskou válečnicí originálně pojmenovanou Xena a dumáním nad jejími křivkami… celý článek »