DOOM po omezenou dobu dostupný… na sekačkách Husqvarna

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Oblíbená disciplína "can it run Doom?" má dalšího bizarního soutěžícího, tentokrát jsou jím robotické sekačky na trávu od společnosti Husqvarna. Ale pozor, nejde jen o garážový hack nadšeného bastlíře, Husqvarna se rozhodla, že si po tomhle "publicity stunt" trávníku zajezdí pořádně a virálně, a podporu pro Doom přidává oficiálně.

Akce se týká robotických sekaček řady Husqvarna Automower NERA, příslušný update vyjde 9. dubna tohoto roku, a zahrát si budete moct až do září, kdy bude podpora bohužel odstraněna. Ale i tak, zábavný žertík! Pokud si DOOM na své sekačce chcete zahrát, je nutné se nejprve registrovat na této stránce.

DOOM po omezenou dobu dostupný… na sekačkách Husqvarna

Ovládání je samozřejmě uzpůsobeno prostředkům sekačky - pomocí otočného kolečka se rozhlížíte doleva / doprava, jeho stisk vyvolá střelbu a tlačítko start slouží pro pohyb vpřed. Na úkroky a couvání tedy zapomeňte, ale pro veterány pekelných půtek, kteří se od Dooma od roku 1993 neodpoutali, žádný problém, jen zajímavá výzva :)

Celá srandička nespadla z čistého nebe, původně šlo o zábavný a velmi úspěšný kousek připravený pro hackerský festival DreamHack Winter 2023, kde Husqvarna ve spolupráci s Bethesdou dokonce připravila "lawn party" - ano, šlo o síťovačku na sekačkách.

A kolik vás bude stát herní hardware? Nejlevnější podporovaná sekačka je k mání za lidových 60 tisíc korun.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

  • | Štítky:  

Komentáře k:
"DOOM po omezenou dobu dostupný… na sekačkách Husqvarna"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle