Dvě izometrické klasiky nově na GOG

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Ony to teda tak úplně klasiky nejsou, spíše je to v kategorii "ne úplně blbá stará hra", ale třeba zrovna vy na tyhle kusy vzpomínáte s nostalgií a rádi si je opět zahrajete ;) Co že vám tedy GOG nově přináší?

Sabre Team (1992) je tahová "squad management" strategie, ve které dostanete po ruku četu čtyř elitních vojáků, a vaším úkolem je protančit bez ztráty kytičky pěticí misí se stoupající křivkou obtížnosti. Důraz je kladen nejen na část taktickou, ale i na část "zásobovací" - před každou misí je nezbytně nutné vojáky adekvátně vyzbrojit. Sabre Team jsem nehrál, ale na první pohled to vypadá jako taktická část z UFO: Enemy Unkown, jen ve všem horší :)

Dvě izometrické klasiky nově na GOG

Shadoworlds je o fous zajímavější záležitost, jde o méně známého následovatele odkazu RPGčka Shadowlands, oba tituly používají stejný engine, oba tituly kladou důraz na hru světla a stínu. V Shadoworlds bylo ale fantasy nahrazeno vědou a technikou. S týmem průzkumníků se vydáte do útrob opuštěné vesmírné stanice s cílem zjistit, co že se tu hergot stalo. Na screenshotech vypadá hra docela zajímavě, ale nezpochybnitelné autority tvrdí, že to teda žádná velká pecka není :)

Dvě izometrické klasiky nově na GOG

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Dvě izometrické klasiky nově na GOG"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle