PGForever & Open General

No to jsme zase něco objevili, pane Sledži, to zase jdeme s křížkem po funuse! To už nejsme jedničky ani v kategorii pomalejších...

PG Forever neboli Panzer General Forever je remake legendárních strategických her od SSI - Panzer General a Allied General. Dále jsou přibalené fanouškovské kampaně Kaiser General a K.u.k. General zasazené do období první světové války. Vše naprosto a kompletně standalone, bez nutnosti shánět data z původních her.

A co že si v úvodu sypu popel na leb? Inu, PGForever není žádná novinka, jde o projekt 10 let starý a určený původně pro WindowsXP. Pod Windows 10 naštěstí běží bez chybičky, kolovému tahání tančíků a panďuláků po hexech tedy nic nebrání.

PGForever & Open General

A aby těch "objevů" nebylo málo, věděli jste, že existuje projekt Open General, který vychází z Panzer Generala II, potažmo celé "generálské" série, který je kompletně zdarma, a který v základní instalaci zahrnuje celých 154 kampaní? Řeknu vám, já být fanouškem tohoto typu her v tah, tak skáču radostí až dva a půl centimetru do výšky (víc to nejde, zpětná rázová vlna při dopadu by způsobila nadkritický přesun hmoty, což by ozdobné šle s Mickey Mousem nemusely vydržet).

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"PGForever & Open General"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek 35DISKETAPodtácek 35DISKETA 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle