GLUF, logická hopsací novinka pro SEGA Mega Drive

Logickou hopsačku s libozvučným názvem GLUF (*) jste si již mohli zahrát na nedostižném ZX Spectru. Nyní je tu nový port pro podobně nedostižnou konzoli SEGA Mega Drive / Genesis.

GLUF, logická hopsací novinka pro SEGA Mega Drive

(* "GL-UFF" - zvuk, který jsem ještě před pouhými deseti lety vydával při probouzení se po nějaké obzvláště vydařené akci, a dnes jej už vydávám i při prostém zvednutí se z gauče.)

Herní náplň zůstala beze změny. S vaší elektrizující žábou musíte v dané úrovni proskákat všechny plošinky, které doslova lační po blahodárné elektrické energii. Nabít žábu -> proskákat plošinky -> dohopkat k východu. Oproti spectrácké verzi samozřejmě přibylo audiovizuálního pozlátka, ale abych pravdu řekl, původní minimalismus se mi zamlouvá více. Hra je ke stažení zdarma, popř. za dobrovolný příspěvek.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"GLUF, logická hopsací novinka pro SEGA Mega Drive"

  • venca napsal:

    u takovejch novinek bych ocenil krátký video, abych se nemusel přesouvat na youtube, jak to vlastně vypadá..

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »