Indiana Jones and the Fate of Atlantis SE – nové demo!

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

It Belongs in a Museum!

Nové demo fanouškovské speciální edice adventury Indiana Jones and the Fate of Atlantis je konečně tu! Demo 2.0 můžete stahovat na oficiální stránce projektu a být vámi, tak si radši pospíším, než se do toho vloží právníci od Disneyho. Projektu se sice zatím nějakým zázrakem daří přežívat, ale vnímám jisté mlžení ohledně "právního statusu".

Indiana Jones and the Fate of Atlantis SE – nové demo!

Pokud si dobře vzpomínám, první demo (2016) nemělo lehkou existenci, a něco mi říká, že důvodem, proč se projekt drží při životě, je fakt, že autoři na cease & desist požadavek odvážně hážou bobek :) Pokud se vám projekt zamlouvá, můžete se pokusit pohnout ledy prostřednictvím petice, které právě teď docela rychle naskakují podporovatelé.

Pro ty, kteří netuší, která bije: fanouškovská (vzhledem k vysoké úrovni zpracování se mi nechce říkat amatérská) Special Edition je ve vývoji od roku 2013, přičemž hlavní mozek projektu, Patrik Špaček, se od začátku snaží dostat zelenou od majitelů autorských práv. Zatím neúspěšně.

 

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Indiana Jones and the Fate of Atlantis SE – nové demo!"

  • lasice napsal:

    sorry, ale je to hnus a to jako velkej, ja miluju pixelovou grafiku a to umeni v pixelu nakreslit hru, tohle se proste neda :D je to jen muj osobni pohled, nekomu se to mozna libit bude, me NE

    • Sledge (admin) napsal:

      Taky si radši zahraju originál, ale tenhle remake mi jako hnus nepřijde, docela se mi to líbí :) Dráždí mě jen dvě věci – postavy nevrhají stíny, což vzhledem k nestylizovanému / fotorealistickému pojetí grafiky působí prostě divně. A dál mi občas nesedí velikost postaviček vzhledem k okolí, hned v úvodu s univerzitní knihovně se mi Indy zdál oproti poličkám nějakej prťavej :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle