Kniha v přípravě – Revolution: The Quest for Game Development Greatness

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Vypadá to, že se pro nás, digitální archeology, kteří si libují mimo jiné i v papírových knihách, chystá další chuťovka, publikace o historii studia Revolution Software. To si můžete pamatovat z takových adventurních pecek, jako jsou Beneath a Steel Sky či Lure of the Temptress, no a samozřejmě také z legendární série Broken Sword.

Kniha v přípravě – Revolution: The Quest for Game Development Greatness

Knihu Revolution: The Quest for Game Development Greatness píše Tony Warriner, který spolu s Charlesem Cecilem studio spoluzakládal. Sám Charles Cecil pro knížku napsal předmluvu. Dále si přečtete o historii začínající v letech osmdesátých, kdy Tony Warriner publikoval hru Obsidian pro osmibit Amastrad CPC, přes založení Revolution Software v roce 1990, až po současnost.

Na úctyhodných 600 stránkách vás čeká přes 400 fotografií, spousta informací ze zákulisí, originální design dokument k Beneath a Steel Sky, a také povídání o hrách, které mohly být, ale nakonec nebyly.

Jak knihu získat? Zatím nijak, projekt teprve sbírá finance na Kickstarteru, v tuto chvíli už je ovšem bezpečně zafinancován. Požadovaná částka 8000 liber se vybrala již téměř dvakrát, do konce zbývá deset dní. Digitální kopie knihy může být vaše za 25 liber, kopie fyzická a v pevné vazbě pak za 35 liber. No a za 45 liber dostanete knihu i s podpisem autora. Datum vydání je stanoveno už na leden 2023. A nemusíme se bát, že by záměr nevyšel, kniha je napsaná a bylo dokonce natištěno i několik předprodukčních vzorků.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle