Chcete krabicovku Broken Sword: Reforged? Sypejte zlaťáky!

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Jelikož mému retrozornému oku neunikne ani pixel, tak už vím, a vy to tedy víte taky, že v přípravě je Broken Sword: Reforged, remaster prvního Broken Swordu. Viz 2x návrat Broken Swordu: remaster i nový díl. Grafická stránka vylepšená do 4K rozlišení, audio v násobně vyšší kvalitě, prostě klasika, jak už to tak s remastery bývá.

Chcete krabicovku Broken Sword: Reforged? Sypejte zlaťáky!

Nepochybuji, že řada z vás má připravovanou novinku v seznamech přání, ať už na GOG či na Steamu. Ti náročnější ovšem zaručeně prahnou i po luxusní krabicové verzi, a mají štěstí, už se na tom maká, už se na tom dělá, už se na to sbírají peníze pomocí kickstarterové kampaně. A žádné velké drama to není, požadovaná částka byla vybrána v podstatě okamžitě, a s 26 dny do konce již kampaň vybrala pohodlný šestinásobek minimální hranice.

Broken Sword: Reforged - Collector's Edition ve verzi krabicové může být váš za 100 britských liber, digitální verze téhož, jakkoli mi "digitální sběratelka" přijde jako nonsens, je k mání za o něco méně než polovic.

Součástí obého je kód hry pro libovolnou podporovanou platformu (GOG, Steam, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One/Series X), soundtrack (více než hodina hudby), dokument o hře, plakát, scénář, komix a booklet. V krabicovce pak naleznete figurku George, dále flash disk s výše uvedeným digitálními bonusy, stylový rukopis na textilu (viz obrázek níže), macatý manuál a samozřejmě i krabici jako takovou.

Další úrovní odměn je sběratelka ultimátní, tedy Ultimate Collector's Bundle, za nemalých 200 liber. V té dostanete navíc art book a také gramofonovou desku s hudbou ze hry. Krabicové sběratelky by měly být dostupné v listopadu tohoto roku, digitální již v červnu.

Chcete krabicovku Broken Sword: Reforged? Sypejte zlaťáky!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle