Krabice: Star Trek Harbinger

Tohle je krabice tak strašně nuzná, že si vlastní "velký" článek nezaslouží, nicméně adventura Star Trek Harbringer je hrou měsíce, takže škoda karton neprovětrat... Teda, provětrat, já si hru speciálně kvůli hře měsíce objednal, takže ze všeho toho cestování už je zajisté provětrána dost :)

Krabice: Star Trek Harbinger

No nic, mrkněme na to. Jak píšu, není tu vlastně na co koukat. Uvnitř pusto, prázdno, dokonce ani kartonová výplň není, manuál má trapných 8 stránek, i v těch letácích chybí obvyklá hodnota, kdo by se pročítal skrz právničinu v licenčním ujednání. Placky jsou dvě a... no, to je všechno. Dokonce i v poličce mezi ostatními Star Treky působí Deep Space Nine: Harbringer až komicky nepatřičně. Inu, sbírka je sbírka, sběratel si nevybírá, ale oko zůstalo v tomto případě nepotěšeno.

Aspoň že ty minimální požadavky jsou takové familiárně hřejivé: 486/DX2 66MHz, 8MB RAM, SVGA, Sound Blaster, DOS, srdce plesá :)

Doufám, že obsah bude lepší, než krabicová forma. Ale nebojím se, když už nic, bezpochyby to zachrání má nejoblíbenější startreková femme fatale... ne Jazdzia Dax ne, dokonce ani Leeta, ale Kira Nerys! Pochopitelně.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš BOOTRetro podložka pod myš BOOT 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle