MREGA-MD, zahrajte si novou závodní hru pro Mega Drive

Na hru MREGA už jste na virtuálních stránkách HV mohli narazit: byl to právě MREGA - MultiRacer demake, který vyhrál poslední ročník vývojářské soutěže #hvdosdev. Tato závodní hra z produkce Franticware určená pro dva hráče vás usadí za volant klasických aut velmi povědomých tvarů a vpustí do lítého souboje jeden na jednoho.

DOSový demake vychází z moderní hry MultiRacer, a nyní se k němu připojuje i další retro verze, a to MREGA-MD pro konzoli SEGA Mega Drive. Současné demo, které mimochodem běží kromobyčejně svižně, nabízí 3 tratě a 3 auta, obé je voleno náhodně, závodit je možné jak proti AI, tak proti živému protihráči.

Pro tvorbu hry byl použit SGDK, což je vývojový kit umožňující tvorbu her po konzoli SEGA Mega Drive v relativním pohodlí jazyka C.

MREGA-MD, zahrajte si novou závodní hru pro Mega Drive

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »