My House, nový WAD pro Doom 2

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Nejen sovy nejsou tím, čím se zdají být. I některé WADy pro Doom II, ač se na první pohled tváří naprosto standardně, nebo dokonce nudně, skrývají nečekaná tajemství... Konkrétně mluvím o novince My House, v které navštívíte zcela obyčejný Doom / dům, a jejíž dohrání nezabere víc než pár minut. Stačí projít všechny dveře, najít modrý klíč, a otevřít bránu k teleportu... moment, co se to támhle za oknem děje? To přece nedává smysl, teď jsem to prošel... kde jsou ty dveře? Teď tu byly! Co to má, u všech pinky démonů, znamenat?!

My House, nový WAD pro Doom 2

Jak poznamenal jeden z uživatelů fóra doomworld.com, kde si My House můžete stáhnout: "What the fuck did I just play?" Nenechte si mapu vyspoilovat, více o ní nečtěte. Vyhraďte si dostatek času, nespěchejte, připravte se na nemožné. Víc prozradit nemůžu, protože cokoli, co bych dodal, by spoiler byl.

MyHouse.wad zveřejnil uživatel Veddge na fóru DoomWorld před několika týdny, s dodatkem, že jde o mapu věnovanou jeho zesnulému kamarádovi z dětství. Základ mapy byl nalezen na staré disketě a jde pozůstatek z doby, kdy se Veddge a Thomas věnovali tvorbě map pro Doom. Veddge základ vzal a drobně jej doplnil. Během tvorby autor trpěl mimořádně živými a silně znepokojivými sny, možná až nočními můrami, jak se můžete dočíst v přiloženém deníku. Co je sen? Co je lež? Co je skutečnost? Přeberte si to, jak uznáte za vhodné ;)

Technická: ke hraní budete potřebovat doom2.wad a aktuální GZDoom. Level jako takový je soubor myhouse.pk3, ne myhouse.wad!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"My House, nový WAD pro Doom 2"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle