Něco hezkého do ložnice

Hledáte-li nějaký vkusný obraz nad postel a váš svatební portrét se vám zdá příliš fádní, mám pro vás jedinečný tip! Je jím plakát rozměru A3 s legendárním motivem, který se objevil na obálce magazínu Electronics Games Monthly v roce 1994, kdy DOOM vítězně táhl herním světem...

Něco hezkého do ložnice

Ano, na plakátu jsou géniové John Carmack a John Romero, tak nějak... pretty in pink. Ale oficiálně plakát najdete pod názvem Classic 1994 Armed Programmers Poster. Cena je férová, 10 eur, každý plakát je navíc podepsán Romerem osobně.

A kde že pánové sebrali ony smrtící zbraně? Inu, sloupli je u Carmacka v kanceláři ze zdi. A ta sekera, která mimochodem přišla na pět tisíc dolarů, byla v jeden krásný den použita k rozmlácení dveří kanceláře, ve které se Romero ocitl zamčen, a ze které byl Carmackem vysekán. Rock'n'roll dpč!

Takže kupujte, manželka vám poděkuje, slibuju.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Něco hezkého do ložnice"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »