NEONnoir, cyberpunková adventura pro Amigu

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Kyselý déšť splachoval neonovou krev města do Stoky, domova těch, kteří neměli na vybranou. "Stoka" nebyla jen nadsazená metafora, byla to nejnebezpečnější čtvrť města, jen málokdo tu živořil dobrovolně. Když vám vyschly kredity, nebylo kam jinam jít. Když se ztratila Danni Ashton, její otec pln obav vyhledal tvou pomoc. Zvládneš pohřešovanou dceru najít, než bude příliš pozdě?

NEONnoir, cyberpunková adventura pro Amigu

NEONnoir je nová cyberpunková adventura s omračující prezentací v synthwave stylu. V jádru jde o textovku, nebo možná lépe vizuální novelu. Hra se kompletně ovládá myší, obrazovky obsahují aktivní oblasti k prozkoumání a použití, k dispozici je inventář.

Pro spuštění NEONnoir potřebovat počítač Amiga 1200, pro zahrání vám dle všeho stačí kolem hodinky času. A pokud se vám nechce hrát, můžete si NEONnoir užít jako divák, odborník přes věci amigistické, Davesade, hru nedávno streamoval.

NEONnoir si můžete zdarma stáhnout na steamknight.itch.io/neonnoir, k dispozici jsou též zdrojové kódy, hra je napsaná v Blitz Basicu.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

  • | Kategorie:  

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle