Vypadá to jako PacMan, hraje se to jako PacMan, zvučí to... ne tak úplně jako PacMan (aspoň v emulátoru). Pac-Pac je variace na legendárního PacMana určená méně obvyklý osmibit Commodore Plus/4. Hru má na svědomí maďarská kodérská grupa Assasins. Což je skvělé, pustím si ke hraní něco lehkého punku od Aurory! :)
Pac-Pac, nový PacMan klon pro Commodore Plus/4
- 19.07.2016 21:03 sepsal
- Komentuj »
- 1994
Stát se PATRONEM
high-voltage.cz
21 patronů = 2390 Kč měsíčně



Nejnovější komentáře