Powerglove Reloaded, nová run’n’gun akce pro Amigu i PC

Nová akční plošinovka Powerglove Reloaded je notně vylepšenou verzí hry Powerglove (2014). Vylepšenou jak? Nová grafika, větší mapa, propracovanější herní mechanismy a extra tuhé "boss" potvory!

Vydejte se do podzemního komplexu na severním pólu, v jehož útrobách dlí jeden z dvojice termojaderných reaktorů, které pokrývají veškeré energetické potřeby planety. Kvůli explozi je ovšem reaktor nefunkční a lidstvu tak hrozí naprostá zkáza. Dokážete pokaženou elektrárnu uvést do provozu včas?

Hra je dostupná zdarma pro Windows, Linux a Mac OSX, za tři dolary si ovšem můžete zakoupit i digitální verzi pro počítače Amiga. Krabicové balení hry s blyštivým CD pořídíte za 15 liber, za další libru si k placce můžete nechat přihodit i disketu.

Powerglove Reloaded, nová run’n’gun akce pro Amigu i PC

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »