Tiger Claw, nová beat’em up akce pro Amigu i PC

Hra Tiger Claw pro Commodore 64 vyšla původně v roce 2014, nyní si její vylepšenou verzi můžete zahrát zdarma na Windows, Linuxu a Mac OS X, popř. lze za 3 dolary získat verze pro Amigu a C64. K dispozici je i Amiga verze krabicová.

Z které historické pípy prýští životadárné pitivo inspirace je myslím zcela zjevné, hra nepokrytě opisuje od osmibitové legendy jménem Bruce Lee. Podoba je nicméně pouze částečná, hráč je osvobozen od sběru lampiónů, na druhou stranu soubojů je podstatně více.

Audiovizuální zpracování je znamenité, od lo-res grafiky s emulovanými scanlines, po mimořádně padnoucí soundtrack. Pokud chcete hrát v okně, odkomentujte položku window v souboru tigerclaw.ini a nastavte patřičný zoom (základní rozlišení je 320x240).

Tiger Claw, nová beat’em up akce pro Amigu i PC

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »