Právě vyšlo: Shareware Heroes

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Před nějakým časem jsem vás informoval o knize Shareware Heroes: Independent Games at the Dawn of the Internet, kterou se tehdy její autor, Richard Moss, snažil zafinancovat pomocí kickstarterové kampaně. Což se povedlo a dnes nastal onen velký den, kdy kniha vychází.

Pokud vás tedy zajímá ono fascinující období nezávislé distribuce, kdy se malí hráči prostřednictvím shareware modelu vymezili proti větším distributorům, objednejte ještě dnes, a seznamte se mimo jiné i s počátky společností jako id Software, Apogee či Epic MegaGames.

Knihu si můžete objednat ze zavedených zahraničních služeb, viz odkazy na oficiálním webu sharewareheroes.com, ale najdete jí i v nabídce některých lokálních knihkupectví, viz např. Megaknihy a BookShop.

Já už jsem si Shareware Heroes pochopitelně objednal (ještě že mám ten Startovač ;), takže jakmile se tím prokoušu, dám vědět. Autor už má za sebou úspěšnou publikaci The Secret History of Mac Gaming, takže předpokládám, že o kvalitu se nemusím strachovat. V nejhorším to půjde na antikvariát :)

Právě vyšlo: Shareware Heroes

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle