První trailer na Ready Player One je venku

Stop! Že jste stále nečetli prvotřídní geekařinu Ready Player One? Všeho nechte a koukejte to fofrem napravit, věřte mi, nebudete litovat ;)

Jak známo, filmové zpracování knihy pod taktovkou samotného Spielberga by se mělo v sálech kin objevit až v březnu příštího roku, první upoutávku si ovšem můžete prohlédnout už teď. Jak se vám líbí?

Co se mě týče, hezky to na Twitteru vystihl Bludr: "Zatím nečitelné, Spielberga v tom nevidím. Ale Trackmania super a mám chuť si to znovu přečíst." Přesný je i postřeh od MickTheMage: "Co ti ja viem, malo 80s vibe to ma :)"

Ale na rozdíl od jiných nadcházejících pohyblivých obrázků (Star Trek & Stargate) nejsem znechucen, naopak, optimisticky očekávám velké věci příští. Nemalou měrou k tomu přispívají DeLorean, Freddy Krueger a Duke Nukem, kteří se v upoutávce mihnou.

Mimochodem, autor knihy má aktuálně na pultech další dílo jménem Armada. Nečetl jsem, ale chystám se.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »