Soundtrack z HoM&M III na vinylu

1701.cz - retrogaming merch

Každý fanoušek série Heroes of Might and Magic potvrdí, že trojka měla mimořádně působivou hudbu. No jo, ale co když šlápnete na kostku z Lega, ztratíte balanc a padnete tlamou rovnou do stroje času nastaveného na rok 1952? To už si libých tónů skladby Beauty in the darkest of things neužijete.

Soundtrack z HoM&M III na vinylu

Snad ledaže byste zakoupili soundtrack na gramofonové desce! Cena není úplně nejpříšernější, cca 50 eur, za které dostanete dva LP vinyly ve stylovém balení s ohromujícím grafickým motivem. Můžete si i vybrat barvu desky, a to z černé, zelené, modré a červené. Soundtrack samotný je remasterován, dokonce jedním z autorů původní hudby, Robem Kingem, během čekání na distribuci, která proběhne na jaře roku 2022, tak zatím polaďte zvukový systém, protože na tohle archivní plastové PC bedny Encore už prostě stačit nebudou. Náklad je omezený na 1000 ks.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Soundtrack z HoM&M III na vinylu"

  • Doomtrooper napsal:

    Tohle je ovšem paráda. Opravdu krásně provedeno. A hej to video je taky zajímavý. Inspirace ruskými klasiky. Kdo by čekal takovýhleho týpka umět takhle hrát… lol stereotyp, našláplej plešoun co vypadá jako by vypadl z GTA V.

  • Rootan napsal:

    Pecka ! Škoda, že nemám gramofon, ale snad to vyjde i jinde, třeba na Tidal nebo Spotify.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

882 Kč měsíčně

Již přispělo 9 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle