The Way of the Exploding Fist, remake klasiky z C64

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Bojovka Kung-Fu: The Way of the Exploding Fist vyšla roku 1985 původně pro Commodore 64 a následně i pro další osmibitové systémy. O nějakých 37 let později vychází i ve verzi pro Windows, MacOS a Linux, a to díky remaku nesoucímu stejně krutý název.

The Way of the Exploding Fist, remake klasiky z C64

Kromě očekávaných vylepšení, jako je podpora skrolování a zobrazení na 16:9 monitorech, je u i jedno vylepšení neočekávané, a to podpora až pro čtyři hráče místo pouhých dvou. Už jen díky tomu se vyplatí remake vyzkoušet, máte-li tři další bojechtivé hráče po ruce, ve čtyřech může být bojovka docela zajímavým zážitkem :) Jako bych to slyšel: "Jste se spikli!!"

Ve dvou hráčích by měl být herní zážitek plus mínus identický s originálem. Hra je stále ve vývoji, v dalších verzích by měla přibýt nová pozadí a další kreativní herní módy, jako jsou týmové bitky, ne jen všichni proti všem, a také propracovanější single ve stylu Bruce Lee.

Varování: hra je uzpůsobená gamepadům, včetně nápověd, takže když po vás chce stisknout tlačítko A, neznamená to písmeno A. Mapování kláves viz dokumentace.

Technická: hra byla vytvořena v COGS, což je jazyk speciálně vyšlechtěný za účelem snadné tvorby her.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle