Thou Shalt Drown In The Blood Of Thy Children: metalové album a DOOM megawad v jednom

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Tomu říkám chytlavé promo! Belgická metalová kapela Spankraght spustila kickstarterovou kampaň, která má pomoct s vydáním nového alba Thou Shalt Drown In The Blood Of Thy Children. Níže video, které zdatně ilustruje, s jakým druhem muziky máme tu čest.

Jako bonus bude v krabicové edici omezené na 60 kusů obsažen i megawad pro Doom 2! Ten obsahuje šestici úrovní vytvořených přímo členy kapely. Každá z úrovní je doprovázena alternativní verzí jedné ze skladeb z alba. Jelikož jde o album konceptuální, tedy vyprávějící ucelený příběh, předpokládám, že i WAD bude mít podobu těsněji propojeného celku a nepůjde jen o shluk nesouvisejících úrovní.

Thou Shalt Drown In The Blood Of Thy Children: metalové album a DOOM megawad v jednom

Pro představu přikládám názvy skladeb: Reset Mankind, Carnivale, Hoop, Resilient, Slaughtered, Exodus. Zjevně to tedy nebude příběh o lásce či růžových králíčcích, což ostatně bystřejším naznačuje už název. Bude to záležitost černá jako krtci, ve které lidstvo bojuje proti temným silám sestoupivším na zem. Tedy klasický DOOM v raném období!

Krabicovka s WADem může být vaše za 35 eur. Na hudební album samotné a v digitální podobě servírované stačí eur sedmero. Samozřejmostí jsou další stupně odměn, v rámci kterých můžete získat trička, samolepky, plakáty a další zbytné nezbytnosti.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

  • | Štítky:  

Komentáře k:
"Thou Shalt Drown In The Blood Of Thy Children: metalové album a DOOM megawad v jednom"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek 35DISKETAPodtácek 35DISKETA 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle