Victors and Vanquished, nový datáč pro AoE II: DE

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Máte-li již dávno odehrán hutný obsah, který se ukrývá v real-timové legendě Age of Empires II: Definitive Edition a jejích četných datadiscích, začněte pomalu rozhýbávat zatuhlá zápěstí a naordinujte si denně aspoň 20 minut nepřerušeného klikání, již brzy budete ztracenou kondici opět potřebovat. Za necelé tři týdny, konkrétně 14. března, vychází nový datadisk, neboli DLC, s názvem Victors and Vanquished.

Victors and Vanquished, nový datáč pro AoE II: DE

Tentokrát nám nebudou naservírovány nové národy, což se v historii AoE2 datadisků děje prvně, nepočítáme-li původní vydání HD verze, nicméně žádných strach, i tak bude co hrát. Ve VaV se nám dostane té radosti užít si celých 19 propracovaných scénářů, z nichž 14 je založeno na nejpopulárnějších komunitních dílech, a 5 je originálních a zbrusu nových. Každý scénář je vymazlený do posledního detailu a vycíděný do maximálního lesku, což znamená plný dabing, nová hudba, vyladěný balanc, trofeje... Tzn. nejde jen o línou kompilaci komunitního obsahu. Aspoň tak je nám slibováno a tak se doufejme i stane.

Pochopitelně nebudeme po polích a hvozdech honit jen nějaké bezejmenné vidláky, ve scénářích se setkáme s vojevůdci, jako jsou Ragnar Lothbrok, Oda Nobunaga či Otto the Great. Uvidíme, jak zdatně je bitvami provede Sledge The Incompetent.

Victors and Vanquished můžete předobjednat už teď s 15% slevou.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle