Lords Of The West, nový datadisk pro Age Of Empires 2 DE

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Nejnovější iterace Age of Empires 2 pojmenovaná Definitive Edition se těší značné oblibě, osobně mám v tuto chvíli nahráno 52 hodin a číslo bezpochyby ještě poroste v dalších desítkách ušmudlaných zápasů, ve kterých se utkáváme já plus kdokoli se namane vs AI na extreme :)

Lords Of The West, nový datadisk pro Age Of Empires 2 DE

Celý ten báječný koktej klasické hratelnosti v přeleštěném hávu bude nyní ještě o fous bohatší, dne 26. ledna 2021 do něj bude kápnuta dvojice nových civilizací, a to Sicilané a Burgunďané, každá pochopitelně s unikátními jednotkami a vlastnostmi. Na první pohled vypadají obě civilizace docela divoce, s výhodami jako jsou dvojnásobná rychlost stavění hradů a town center, upgrade vesničanů v bojové jednotky, vylepšení dostupná o věk dříve než ostatní civky, zvýšený přísun zlata apod. Jsem si téměř jistý, že uvedení datadisku těžce rozbije balanc a nerf v dalších týdnech bude nevyhnutelný, ale co, aspoň všichni zase zkusíme něco nového. Navíc jsem si jist, že mým nekonečným vlnám maďarských superhuszarů řítících se na smrt to beztak neodolá! :)

Samozřejmě nejde jen o nové civilizace, datadisk Lords Of The West přichází i s třemi novými kampaněmi - jedna za Siciliany, druhá za Burgunďany a třetí za Britony. A třesničkou na dortu jsou nové Steam / Xbox trofeje. Podrobné informace o připravovaných novinkách naleznete na oficiálním webu. Cena datáče bude rozumných 10 eur, na Steamu si můžete Lords Of The West předobjednat už teď.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle