World War II GI nově na GOG

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Snad to nebude znít jako hereze, ale možná existují staré hry, které by i v GOG měli ignorovat. Znáte World War II GI? Řekl bych, že asi ne, ale jeho starší a nechvalně proslulý bratříček NAM vaší pozornosti bezpochyby neunikl. Obé jsou FPS akce, obě sází na realističnost a věrné ztvárnění příslušných bojišť, v čemž jim ovšem drobně překáží engine, kterým je BUILD! Ano, v letech 1998 a 1999 skutečně studio TNT Team vydávalo DOSovky na BUILDu, což byl business plán... inu, odvážný.

World War II GI nově na GOG

NAM je v nabídce GOG už nějakou dobu, World War II GI se přidává až dnes. Hra zpracovává vylodění v Normandii, tedy Den D. Coby příslušník 101. výsadkové divize se na padáku spustíte na území nepřítele a budete bojovat na plážích, mezi křovisky, ve zdevastovaných vískách apod. Být vámi, asi bych si radši pustil Band of Brothers, ale radit vám nebudu, třeba trpíte akutním nedostatkem 2.5D akcí :)

World War II GIje v tuto chvíli v zaváděcí 33% slevě, popř. můžete hru koupit v bundlu s NAMem.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"World War II GI nově na GOG"

  • Viktor Špička napsal:

    Náhodou NAM mám na disku jako totální simulátor běžce v minovém poli ;D .Ten gamedesign je geniální .Prostě sem tam stoupneme na trigger co spustí minometnou palbu na vaši pozici , sem tam se vám najednou do zad začnou rvát rákosníci .Sem tam šlápnete při backtrackingu na trigger co jste minuli a zabije vás nálet vlastního letectva či najednou započnou útočit vlny nepřátel ….
    U NAMu platí , že opravdu musíte znát mapu a vědět , kde se spustí ta která akce a jak máte reagovat . Smrt tam na vás číhá na každém rohu ,ale podruhé ,potřetí ,počtvrté už budete chytřejší neb za Alzheimera hra nemilosrdně trestá

  • Viktor Špička napsal:

    Ale jako hru mám NAM rád ,už kvůli tomu že hrdina to fakt neustřílí a bez znalosti terénu a pastí ho hra zlikviduje .

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Krytka pro Game Boy SP (3D tisk)Krytka pro Game Boy SP (3D tisk) 32 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle