Zahrajte si demo nevydané Castlevanie pro Dreamcast

Castlevania: Resurrection byla naposledy k vidění na prezentaci v rámci E3 roku 1999, pak se po ní slehla zem. Projekt pro konzoli SEGA Dreamcast, který byl prý hotov z cca 25%, byl zrušen a zapomenut. Díky vytrvalé práci digitálních archeologů, v tomto případě jde konkrétně o francouzského archeologa jménem Comby Laurent, se ovšem hratelná kopie mezi herní lid nakonec dostala, a to před několika málo dny. I vy tak můžete na vlastní gamepady okusit nedotažený a bugy sršící tvar, který nedostal šanci materializovat se ve finální produkt.

Zahrajte si demo nevydané Castlevanie pro Dreamcast

Castlevania Resurrection Dreamcast E 3 Pre Demo Pack je ke stažení na archive.org, podrobný popis lze nalézt na en.sega-dreamcast-info-games-preservation.com. Demo nabízí k zahrání jedinou postavu - Soniu Belmont, do plné hry byl plánován i Victor Belmont. Kromě rozličné havěti budete bojovat i proti divokým úhlům neklidné kamery, gameplay mi jinak dost připomíná Tomb Raidera. Grafika je docela ok, ale Dreamcast myslím zvládne víc, viz výše zmíněný Tomb Raider.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 202 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »