Zahrajte si demo retro FPS akce GRAVEN

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

O tom, že v 3D Realms kutí další retro FPS akci jménem GRAVEN, už víte. Nyní můžete novinku i okusit, na Steamu je dostupné demo.

Zahrajte si demo retro FPS akce GRAVEN

To vás zavede do města Cruxfirth, které jest stíháno ohavnou nákazou, proti níž je dýmějový mor jen takovou legrační rýmičkou. Hniloba na každém kroku, tlející mrtvoly naskládané na hromadách velikosti opravdu velkých hromad tlejících mrtvol a co hůř, útočící zombie... pochopitelně tlející. Hned první quest je rozverně morbidní - odstranit mrtvoly ucpávající městský systém stok, a to pomocí očistného ohně.

Zahrajte si demo retro FPS akce GRAVEN

Moment, slyšel jsem "quest"? Ano! Graven není zběsilou FPS akcí, ale spíše akční FPS adventurou. Z centrálního hubu budete posíláni za úkoly neodkladné důležitosti a odměňováni postupem v příběhu temném jak krtci a plném zvrácené a zkorumpované zkaženosti.

Zahrajte si demo retro FPS akce GRAVEN

Nenechte se mýlit retro estetikou, to jsou jen textury trochu hrubější a modely poněkud jednodušší, ale jinak je engine hry veskrze moderní, s patřičnou a rafinovanou hrou světel a stínů. A jako takový bude pro plynulý pohyb potřebovat rozumný výpočetní stroj.

Zahrajte si demo retro FPS akce GRAVEN

Skoro jako bych hrál remake české adventury LEGIE

V každém případě doporučuji zahrát, není to velké, cca 2GB, a fandům Hexena, a taky možná Strife a Thiefa, by se to mohlo trefit do noty. Jen bych směrem k vývojářům podotkl - když se mi snažíte prezentovat strhující hratelnost vaší připravované herní pecky, dejte mi na start do ruky něco lepšího než je klacek!

Zahrajte si demo retro FPS akce GRAVEN

Co to tu ty krysy kujou?!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zahrajte si demo retro FPS akce GRAVEN"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle